Успіх Кримської платформи
Кінцева мета Кримської платформи — деокупація Криму та внесок у зміцнення Європейської та глобальної безпеки
01
Підвищення рівня уваги світової спільноти до проблеми спроби анексії Криму

КП стане спеціальною міжнародною платформою, що дозволить перевести обговорення питання деокупації Криму на вищий політичний рівень. Протягом останніх семи років питання деокупації розглядалося фрагментарно, спорадично та переважно знаходило свій вихід у текстах резолюцій та заяв провідних міжнародних організацій, що мали обмежений спектр дії. КП – це підвищення рівня актуалізації питання спроби анексії Криму, вироблення довготермінової стратегії деокупації Криму та процес координації зусиль України та міжнародної спільноти для забезпечення її реалізації.


02
Сигнал світової спільноти Росії про незмінність формули «Крим – це Україна»

Анексувавши Крим, Росія прагне нав'язати світові наратив про остаточність статусу Криму як частини Російської Федерації. Москва підкреслює, що питання Криму вже вирішене і не підлягає перегляду. Ця штучна «нова реальність» грубо порушує основоположні принципи міжнародного права, але через постійне застосування тиску, брехні, шантажу та підкупу Росія не полишає зусиль зняти питання Криму зі світового порядку денного. КП стане запобіжником цій дезінформації та закріпить консолідовану позицію про те, що Крим – це Україна.


03
Консолідація міжнародної спільноти

Станом на зараз, попри широку підтримку України в питанні Криму, ресурси та увага міжнародної спільноти щодо кримської тематики залишаються розпорошеними. КП дозволить об'єднати ці зусилля, зосередити дискусію навколо ключових проблем та цілей, сконцентрувати фінансові ресурси та забезпечити кращу координацію дій на шляху до реалізації стратегії деокупації Криму.


04
Елемент глобального стримування російської агресії

Мілітаризація Криму Росією складає одну з найсерйозніших загроз глобальній безпеці. Подальша військова експансія Росії – це безпековий виклик не лише Україні, але усьому світу. КП та щорічний Безпековий Форум для Азово-Чорноморського та Середземноморського регіону дозволять актуалізувати ці питання та підняти рівень уваги до них. Ми будемо відкрито говорити про шляхи боротьби з військовими та гібридними загрозами, що підривають європейську та трансатлантичну безпеку, а також підважують глобальний режим нерозповсюдження ядерної зброї.


05
Послідовна протидія масовим порушенням прав людини та міжнародного гуманітарного права в Криму

Постійна увага на найвищому офіційному, експертному та медійному рівнях до випадків порушення прав людини російською окупаційною владою на території незаконно окупованого Криму, як і скоординована міжнародна відповідь на них, дозволить попередити ці протиправні дії та примусить окупанта відмовитися від політично-вмотивованих переслідувань у майбутньому. Як свідчать успішні випадки звільнення українських політв’язнів в Криму, вагому роль у попередженні тортур та збільшенні шансів на звільнення політичних в'язнів відіграє підвищена увага до цих правопорушень з боку міжнародної спільноти. Тримати питання прав людини на постійних політичних радарах міжнародного співтовариства буде одним із важливих завдань Платформи.


06
Успіх Саміту Кримської платформи – це:

Амбітна Декларація

Успіх Саміту визначатиметься амбітністю його порядку денного. Політичні акценти Декларації стануть показниками успішності інавгураційного саміту. Саме Декларація визначить принципи і підходи, які забезпечать сталість КП як постійно діючої та ефективної міжнародного консультаційно-координаційного механізму. 

 • Широке представництво держав та міжнародних організацій на найвищому рівні;
 • Започаткування діяльності на усіх 3 рівнях КП: міжурядовому, міжпарламентському та експертному;
 • Краща поінформованість світової громадськості.

Високий рівень Саміту підвищить увагу, а отже і поінформованість світової громадськості про процеси навколо Криму, що, в свою чергу, підвищить рівень стійкості до російських фейкових наративів, а також дасть розуміння суті міжнародної політики невизнання та санкційної політики, які на сьогодні переважно залишаються справою лише міжнародного політичного істеблішменту.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux