Парламентська асамблея НАТО ухвалила резолюцію “Fit For Purpose In The New Strategic Era”

Парламентська асамблея НАТО ухвалила резолюцію “Fit For Purpose In The New Strategic Era” за результатами саміту в Мадриді. Один із пунктів резолюції закликає країн-членів Альянсу “підтримувати роботу Міжнародної Кримської платформи, включно з її Парламентським самітом як інструментом консолідації міжпарламентських зусиль, спрямованих на деокупацію Кримського півострова”.

Про це повідомив голова Постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв : “Прийняття цієї резолюції — важливий політичний крок, який відображає настрої у західних парламентських колах, а тому впливає на керівництво країн у прийнятті рішень. Також дуже тішить факт, що українська позиція щодо створення трибуналу, виплати репарацій чи визнання росії державою-терористом, поступово стає мейнстрімом на найвищих міжнародних майданчиках”.

Резолюцію буде спрямовано до урядів і парламентів усіх країн-членів НАТО. За ініціативи української делегації у документі також закріплений принцип підтримки України, допоки буде така необхідність.