Співголова Міжфракційного об’єднання “Кримська платформа” відвідав відкриття фотовиставки «Україна. Один рік стійкості» у Нью-Делі

22 лютого у Посольстві України в Республіці Індії відбулася церемонія відкриття фотовиставки «Україна. Один рік стійкості», присвяченої роковинам повномасштабного російського вторгнення. До ініціативи також були залучені Представництво Президента України в АР Крим/Офісу Кримської платформи та Польський Інститут в Нью-Делі, столиці Індії.

Фотовиставка складається з двох частин, адже російсько-українська війна розпочалася в лютому 2014 року, а повномасштабна агресія у лютому 2022. Частина робіт висвітлює події з окупації Криму, а саме її перші дні: фото російських військових без розпізнавальних знаків, які гордовито позували журналістам, незаконні суди над активістами і спротив, який мешканці окупованого Криму уже 9 років чинять окупантам.

На відкритті виставки також був присутній народний депутат України, співголова Міжфракційного об’єднання “Кримська платформа” Вадим Галайчук. Він подякував Індії за підтримку у висвітленні воєнних злочинів росії проти України.

“”Ми вдячні за фразу прем’єр-міністра Нарендри Моді “Це не епоха війни”. Враховуючи вагу і можливості Індії в економічному, політичному і військовому плані, ми абсолютно впевнені, що Росія повинна була б прислухатися до цього послання”, – зазначив Пан Галайчук.

Всього фотовиставка «Україна. Один рік стійкості» складається із 60 зображень, подивитися які можна буде 23 та 24 лютого, з 10:00 до 19:00 у приміщенні Посольства України в Республіці Індія.