Памятка зареєстрованим

         ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ УСТАНОВЧОГО САМІТУ КРИМСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

З міркувань безпеки доступ до місця проведення події (Конгресно-виставковий центр “Парковий”) починаючи з 22 серпня 2021 р. буде обмежений (карти обмеження руху додаються).

Прибуття учасників та акредитованих представників ЗМІ для перевірки на безпеку можливе лише на спеціальній узгодженій локації у визначений час.

УВАГА! при собі обов’язково мати паспорт або документ, який посвічує особу 

Інформація для зареєстрованих учасників офіційної частини установчого Саміту Кримської платформи

І. Прибуття 

08:40-09:40 – прибуття до Паркової дороги, 1 (Церква Святого Миколая)

до 09:40 – організований переїзд до Конгресно-виставкового центру “Парковий”

Іменні бейджі видаватимуться 23 серпня 2021 року на стійці реєстрації біля Церкви Святого Миколая (Паркова дорога,1).

ІІ. Санітарно-епідеміологічні вимоги

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та дотримання необхідних протиепідемічних заходів, реєстрація та участь в установчому Саміті Кримської платформи можлива виключно за наявності одного із наступних документів:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест) на визначення коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до проведення заходу;
  • документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, виданого відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил (2005 рік) або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію від COVID-19;
  • іноземного COVID-сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 вакцинами, включеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від COVID-19.

Для осіб, які не матимуть жодного з перелічених документів, буде забезпечене проведення експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2.

Крім того, на весь час перебування на території КВЦ «Парковий» 23 серпня 2021 року, а також транспортування з місця попередньої реєстрації до місця проведення Саміту Кримської платформи необхідно перебувати у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Інформація для зареєстрованих учасників чотирьох тематичних панелей Саміту Кримської платформи

І. Прибуття 

зареєстровані учасники першої панельної дискусії Кримської платформи:

14:30-15:10 – прибуття до Паркової дороги, 1 (Церква Святого Миколая)

до 15:15 – організований переїзд до Конгресно-виставкового центру “Парковий”

зареєстровані учасники другої та третьої панельних дискусій Кримської платформи:

16:00-16:30 – прибуття до Паркової дороги, 1 (Церква Святого Миколая)

до 16:35 – організований переїзд до Конгресно-виставкового центру “Парковий”

зареєстровані учасники четвертої панельної дискусії Кримської платформи:

17:30-18:10 – прибуття до Паркової дороги, 1 (Церква Святого Миколая)

до 18:10 – буде організований переїзд до Конгресно-виставкового центру “Парковий”

ІІ. Санітарно-епідеміологічні вимоги

На весь час перебування на території КВЦ «Парковий» 23 серпня 2021 року, а також транспортування з місця попередньої реєстрації до місця проведення Саміту Кримської платформи необхідно перебувати у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Інформація для тих, хто не зміг зареєструватися на офіційну частину Саміту Кримської платформи та тематичні панелі

Усі зацікавлені особи, котрі не отримали відповідь-підтвердження реєстрації, зможуть приєднатися до онлайн-трансляції установчого Саміту Кримської платформи на офіційному сайті та соціальних мережах Кримської платформи.

Основна трансляція:

Сторінки Facebook:

Карта обмеження руху 23.08

               Загальна карта обмеження руху 18-24.08