Заява Високого представника від імені ЄС про приведення у відповідність деяких третіх країн до рішення Ради 2014/659 / CFSP про внесення змін до Рішення 2014/512 / CFSP щодо обмежувальних заходів з огляду на дії РФ щодо дестабілізації ситуації в Україні

15 Жовтня 2014 Рада ЄС

 громадяни ЄС та компанії більше не можуть надавати кредити, термін погашення яких перевищує 30 днів, п’яти основним російським державним банкам. У той же час торгувати новими облігаціями, акціями або подібними фінансовими інструментами, термін погашення яких перевищує 30 днів, випущеними тими ж банками, забороняється. 

 розширено сферу заборони на постачання технологій подвійного використання, щоб включити заборону на надання певних послуг, необхідних для розвідки та видобутку глибоководних та арктичних нафтопродуктів, реалізація сланцевих нафтових проектів у Росії. 

 заборонено експорт товарів подвійного використання та технологій, щоб розширити заборону на постачання певних предметів подвійного використання конкретним російським нелегальним/цивільним кінцевим споживачам.