Партія “Голкар” нижньої палати Парламенту Індонезії готова відправити свого представника на Перший Парламентський саміт у Загребі

Саміт голів Парламентів країн G20 в Індонезії — унікальна платформа для міжпарламентської дипломатії та налагодження нових контактів із провідними політичними силами регіону, — наголосила заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк після зустрічі на полях Саміту із Головою партії «Голкар» Аірлангга Хартарто, однієї з найстаріших і найбільш широко представлених партій у складі Ради Народних Представників — нижній палаті парламенту Індонезії.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні та важкі наслідки російської агресії. Аірлангга Хартарто підкреслив, що Індонезія сповідує принцип антиколоніальної політики, відомий як «Рух неприєднання», однією з ініціаторок якого є саме Індонезія. Відтак, керівний принцип Індонезії у зовнішній політиці — не вчиняти зла іншим країнам.

Заступниця голови Верховної Ради запросила парламентарів Індонезії до участі у Першому Парламентському саміті Кримської платформи і отримала позитивну відповідь про готовність партії «Голкар» відправити свого представника на саміт у Загребі.