Велика Британія візьме участь у Першому Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи

Заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася зі спікером Палати громад Парламенту Великої Британії Сером Ліндсі Гойлом у рамках Саміту Голів парламентів країн G20 у Джакарті, Індонезія.

Олена Кондратюк подякувала Великій Британії за лідерство у санкціях проти рф та всебічну допомогу, відзначила значний внесок країни у забезпечення обороноздатності України, фінансової стабільності, підтримки економіки, наданні прихистку та гуманітарної допомоги українцям.

Сер Ліндсі Гойл зазначив, що Велика Британія не визнає результатів псевдореферендумів і спроб росії анексувати українські території. Сполучене Королівство триматиме незмінний курс на всебічну підтримку України, її суверенітету та територіальної цілісності.

Керівництво Парламенту Великої Британії візьме участь у Першому Парламентському саміті Кримської платформи, який відбудеться у Хорватії наприкінці жовтня.

Водночас Олена Кондратюк висловила упевненість, що Велика Британія буде залишатися головним партнером не тільки у збройній відсічі росії, а й у післявоєнній відбудові України.