Заступниця голови Верховної Ради України запросила на Перший Парламентський саміт представників парламентської миролюбної спільноти країн G19

Україні потрібні не просто посередники у досягненні миру, а союзники, гаранти і партнери, готові зробити свій внесок у спільну справу.

На цьому під час свого виступу на 8-му cаміті Голів парламентів G20 наголосила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

«Саме парламентська дипломатія стає важливим інструментом у протистоянні російській агресії, зокрема у форматі Міжнародної Кримської платформи», — підкреслила вона.

Віцеспікерка повідомила, що зараз триває підготовка до проведення Першого парламентського саміту Кримської платформи, який відбудеться 25 жовтня у Загребі, Хорватія.

На ньому, зокрема, буде можливість обговорити всі актуальні питання в контексті звільнення Кримського півострова від російської окупації.

«Ми запрошуємо та очікуємо, що представники парламентської миролюбної спільноти країн G19 приєднаються до цієї унікальної події», — звернулася до учасників cаміту Олена Кондратюк.